Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bigmoneymail
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 The Pianist (2002) - Dec 04, 2010
90 City of God (2003) - Dec 02, 2010
88 Trainspotting (1996) - Nov 30, 2010
90 180° South (2010) - Nov 23, 2010
88 The Royal Tenenbaums (2001) - Oct 28, 2010
80 Collateral (2004) - Oct 28, 2010
60 War of the Worlds (2005) - Oct 28, 2010
70 Titanic (1997) - Oct 28, 2010
89 The Prestige (2006) - Oct 28, 2010
82 Little Miss Sunshine (2006) - Oct 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bigmoneymail. Why not go rank more films, then come back and check it out again?