![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bizzie | |
![]() |
Movie Buff - 460 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2007
Location: ca, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Player (1992) - Jan 09, 2009 |
| 84 | The Wrestler (2008) - Jan 09, 2009 |
| 75 | Seven Pounds (2008) - Jan 09, 2009 |
| 84 | Burn After Reading (2008) - Jan 09, 2009 |
| 87 | The Dark Knight (2008) - Jan 09, 2009 |
| 90 | WALL·E (2008) - Jan 09, 2009 |
| 86 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 09, 2009 |
| 60 | The Majestic (2001) - Dec 04, 2007 |
| 5 | Proof of Life (2000) - Dec 04, 2007 |
| 79 | The Green Mile (1999) - Dec 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |