Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jake0517
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 The Fall (2008) - May 29, 2010
86 Hot Tub Time Machine (2010) - Apr 04, 2010
78 Coraline (2009) - Apr 04, 2010
86 Fantastic Mr. Fox (2009) - Apr 03, 2010
90 District 9 (2009) - Apr 03, 2010
70 I Am Legend (2007) - Apr 03, 2010
84 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Apr 03, 2010
80 Identity (2003) - Apr 03, 2010
83 Cube Zero (2004) - Apr 03, 2010
78 Signs (2002) - Apr 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jake0517. Why not go rank more films, then come back and check it out again?