![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
janeskid | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: bethel, ak, USA
|
|
Bio: senior, infirmed, retired, lower middleclass, male
| |

| 5 | North (1994) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Dead Man (1995) - Sep 20, 2010 |
| 5 | The Karate Kid (1984) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Eureka (2000) - Sep 20, 2010 |
| 55 | The Asphalt Jungle (1950) - Sep 20, 2010 |
| 55 | Coming to America (1988) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Super Size Me (2004) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Children of Men (2006) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 20, 2010 |
| 5 | Death Sentence (2007) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |