![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
neeka387 | |
![]() |
Movie Buff - 391 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2010
Location: USA
|

| 90 | Eagle Eye (2008) - Dec 01, 2010 |
| 95 | The Parent Trap (1998) - Nov 23, 2010 |
| 100 | Law Abiding Citizen (2009) - Nov 23, 2010 |
| 95 | The Craft (1996) - Nov 23, 2010 |
| 95 | Ray (2004) - Nov 23, 2010 |
| 95 | Bride of Chucky (1998) - Nov 23, 2010 |
| 95 | Down to Earth (2001) - Nov 23, 2010 |
| 90 | Indecent Proposal (1993) - Nov 23, 2010 |
| 90 | The Sandlot (1993) - Nov 23, 2010 |
| 90 | Hancock (2008) - Nov 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |