12ty
Recent Ratings
Check out 12ty's...
90 74% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 28 May 2016 |
97 89% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 28 May 2016 |
51 31% | The NeverEnding Story (1984) - Rated 28 May 2016 |
2 12% | The Karate Kid (1984) - Rated 28 May 2016 |
54 33% | Natural Born Killers (1994) - Rated 28 May 2016 |
0 5% | Face/Off (1997) - Rated 28 May 2016 |
0 5% | Daddy Day Care (2003) - Rated 28 May 2016 |
35 30% | Anger Management (2003) - Rated 28 May 2016 |
0 5% | RoboCop (1987) - Rated 28 May 2016 |
0 5% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 May 2016 |