4skoo2
Bio: like just about any decent movie, not prejudiced or opinionated about genres
Recent Ratings
Check out 4skoo2's...
79 42% | Tron (1982) - Rated 03 Feb 2017 |
82 58% | Gallipoli (1981) - Rated 03 Feb 2017 |
65 5% | Over the Hedge (2006) - Rated 03 Feb 2017 |
66 6% | The Pink Panther 2 (2009) - Rated 03 Feb 2017 |
85 78% | American Sniper (2014) - Rated 03 Feb 2017 |
80 48% | Mamma Mia! (2008) - Rated 03 Feb 2017 |
75 25% | Non-Stop (2014) - Rated 03 Feb 2017 |
84 71% | Trumbo (2015) - Rated 03 Feb 2017 |
70 12% | Napoleon Dynamite (2004) - Rated 03 Feb 2017 |
75 25% | Speed (1994) - Rated 03 Feb 2017 |