DavidG7

davidg7
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 33% Monsters University (2013) - Rated 15 Sep 2014
85 67% The Ladykillers (2004) - Rated 12 Jun 2014
85 67% Pacific Rim (2013) - Rated 10 Jun 2014
80 50% Gravity (2013) - Rated 15 May 2014
80 50% Super (2011) - Rated 01 May 2014
85 67% Superhero Movie (2008) - Rated 01 May 2014
50 6% TMNT (2007) - Rated 01 May 2014
20 4% Surf's Up (2007) - Rated 01 May 2014
40 4% Dante's Peak (1997) - Rated 01 May 2014
50 6% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 25 Apr 2014