DocTay

doctay
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 78% Big Little Lies (2017) - Rated 13 Nov 2017
83 90% Cameraperson (2016) - Rated 13 Nov 2017
78 78% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 13 Nov 2017
74 57% Hail, Caesar! (2016) - Rated 13 Nov 2017
83 90% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 13 Nov 2017
74 57% Fargo (1996) - Rated 13 Nov 2017
74 57% Mother! (2017) - Rated 13 Nov 2017
76 68% The Invitation (2015) - Rated 13 Nov 2017
73 52% Blue Ruin (2014) - Rated 13 Nov 2017
76 68% It (2017) - Rated 13 Nov 2017