DukeNastyVI

dukenastyvi
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2017
Location: Norway

more Recent Ratings

Check out DukeNastyVI's...

90 0% American Beauty (1999) - Rated 11 Oct 2017
85 0% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 11 Oct 2017
90 0% The Godfather (1972) - Rated 11 Oct 2017
90 0% Schindler's List (1993) - Rated 11 Oct 2017
65 0% National Treasure (2004) - Rated 11 Oct 2017
85 0% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 11 Oct 2017
90 0% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Oct 2017
85 0% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 11 Oct 2017
85 0% Into the Wild (2007) - Rated 11 Oct 2017
75 0% Minority Report (2002) - Rated 11 Oct 2017