Holls56

holls56
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2010
Location: Green Bay, Wisconsin, WI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies

more Recent Ratings

67 59% The Brothers Bloom (2009) - Rated 19 Nov 2013
75 77% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 19 Nov 2013
85 92% Like Crazy (2011) - Rated 19 Nov 2013
72 72% Rocket Science (2007) - Rated 19 Nov 2013
70 68% Harold and Maude (1971) - Rated 19 Nov 2013
65 53% Black Swan (2010) - Rated 19 Nov 2013
70 68% Shutter Island (2010) - Rated 19 Nov 2013
85 92% Young Frankenstein (1974) - Rated 19 Nov 2013
72 72% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 19 Nov 2013
80 85% A Clockwork Orange (1971) - Rated 19 Nov 2013