JHart0816

jhart0816
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 78% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 89% How Stella Got Her Groove Back (1998) - Rated 14 Aug 2007
90 89% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 89% Mean Creek (2004) - Rated 14 Aug 2007
35 14% Daddy Day Care (2003) - Rated 14 Aug 2007
45 21% Saved! (2004) - Rated 14 Aug 2007
30 10% The Grudge (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 98% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
20 5% Rent (2005) - Rated 14 Aug 2007