Ness_Arps

Recent Ratings
Check out Ness_Arps's...
95 98% | Whiplash (2014) - Jul 01, 2021 |
80 62% | 10 Cloverfield Lane (2016) - Jun 08, 2021 |
70 29% | Brazil (1985) - May 09, 2021 |
96 99% | Parasite (2019) - May 05, 2021 |
89 91% | The Shining (1980) - May 05, 2021 |
82 72% | The Big Lebowski (1998) - May 05, 2021 |
71 35% | Back to the Future (1985) - May 05, 2021 |
80 62% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - May 05, 2021 |
72 38% | The Dark Knight (2008) - May 05, 2021 |
88 87% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - May 05, 2021 |