a81

a81
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 34% The Wailing (2016) - Rated 19 May 2020
30 0% Tales from the Hood 2 (2018) - Rated 18 May 2020
80 66% Rosemary's Baby (1968) - Rated 18 May 2020
80 66% Errementari (2017) - Rated 18 May 2020
60 8% And Soon the Darkness (1970) - Rated 18 May 2020
70 34% Hell House LLC (2015) - Rated 18 May 2020
60 8% Tales of Halloween (2015) - Rated 18 May 2020
60 8% Burnt Offerings (1976) - Rated 18 May 2020
80 66% Tales from the Hood (1995) - Rated 18 May 2020
65 18% Dead Birds (2004) - Rated 18 May 2020