alfannah

alfannah
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2017

more Recent Ratings

Check out alfannah's...

75 34% Yes Man (2008) - Rated 18 Sep 2017
75 34% Moon (2009) - Rated 18 Sep 2017
50 11% Lakeview Terrace (2008) - Rated 18 Sep 2017
71 24% Nightcrawler (2014) - Rated 18 Sep 2017
80 54% Flatliners (1990) - Rated 18 Sep 2017
40 8% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 18 Sep 2017
90 85% The Prestige (2006) - Rated 18 Sep 2017
95 97% Iron Man (2008) - Rated 18 Sep 2017
90 85% The Last King of Scotland (2006) - Rated 18 Sep 2017
80 54% The Village (2004) - Rated 18 Sep 2017