alpkaracayli

Bio: Ankara University Faculty of Communication B.A.
Film criticker in Filmloverss.com
Alanya/Ankara- Turkey
Film criticker in Filmloverss.com
Alanya/Ankara- Turkey
Check out alpkaracayli's...
87 66% | The Witch (2016) - Feb 10, 2019 |
88 75% | Green Book (2018) - Feb 09, 2019 |
85 50% | Cold War (2018) - Feb 09, 2019 |
90 86% | The Favourite (2018) - Feb 09, 2019 |
80 26% | Don't Breathe (2016) - Feb 09, 2019 |
86 60% | Mr. Nobody (2009) - Feb 09, 2019 |
75 8% | Doom (2005) - Feb 09, 2019 |
79 13% | Looper (2012) - Feb 09, 2019 |
83 40% | Constantine (2005) - Feb 09, 2019 |
90 86% | Léon: The Professional (1994) - Feb 09, 2019 |