AMINJJJ

aminjjj
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2022
Location: Iran

more Recent Ratings

75 17% The Godfather (1972) - Rated 21 Feb 2022
60 11% The Irishman (2019) - Rated 21 Feb 2022
89 57% Scarface (1983) - Rated 21 Feb 2022
85 42% Manchester by the Sea (2016) - Rated 21 Feb 2022
87 48% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Feb 2022
84 35% Taxi Driver (1976) - Rated 21 Feb 2022
30 7% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Feb 2022
81 25% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 21 Feb 2022
88 51% Oldboy (2003) - Rated 21 Feb 2022
85 42% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Feb 2022