AmyEC
Recent Ratings
Check out AmyEC's...
5 13% | Sex and the City 2 (2010) - Rated 07 Jul 2016 |
90 93% | The Shining (1980) - Rated 07 Jul 2016 |
78 66% | The Social Network (2010) - Rated 07 Jul 2016 |
68 43% | Eastern Promises (2007) - Rated 07 Jul 2016 |
79 76% | Black Swan (2010) - Rated 07 Jul 2016 |
5 13% | James and the Giant Peach (1996) - Rated 07 Jul 2016 |
55 30% | Fever Pitch (2005) - Rated 07 Jul 2016 |
90 93% | Peep Show (2003) - Rated 07 Jul 2016 |
70 53% | A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 07 Jul 2016 |
50 23% | Shrek (2001) - Rated 07 Jul 2016 |