Antikahraman

antikahraman
Movie Buff - 296 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 2% All of Us Strangers (2023) - Rated 14 Mar 2024
80 58% Poor Things (2023) - Rated 10 Mar 2024
96 96% Ran (1985) - Rated 02 Mar 2024
55 18% Titanic (1997) - Rated 17 Feb 2024
57 22% Force Majeure (2014) - Rated 17 Feb 2024
88 83% Alice in den Städten (1974) - Rated 08 Dec 2023
82 64% Summer (1986) - Rated 14 Aug 2023
76 50% La Piscine (1969) - Rated 07 Aug 2023
83 70% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 23 May 2023
30 7% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 13 Mar 2023