antisam

antisam
Movie Buff - 368 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2016
Location: USA

more Recent Ratings

100 98% Persona (1966) - Rated 28 Oct 2016
80 62% Rocky Balboa (2006) - Rated 28 Oct 2016
75 44% As Above, So Below (2014) - Rated 28 Oct 2016
75 44% Trick 'r Treat (2008) - Rated 28 Oct 2016
80 62% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 28 Oct 2016
60 16% The King and I (1956) - Rated 28 Oct 2016
75 44% Fruitvale Station (2013) - Rated 28 Oct 2016
80 62% Saturday Night Fever (1977) - Rated 28 Oct 2016
80 62% Kumiko, the Treasure Hunter (2014) - Rated 28 Oct 2016
80 62% Wall Street (1987) - Rated 28 Oct 2016