ashpemberton

ashpemberton
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2013
Location: Perth, WA, Australia
Bio: 19, film student, love soccer and movies.

more Recent Ratings

Check out ashpemberton's...

75 53% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 17 Jun 2013
75 53% Flight (2012) - Rated 17 Jun 2013
75 53% Argo (2012) - Rated 17 Jun 2013
80 65% Looper (2012) - Rated 17 Jun 2013
85 78% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Jun 2013
85 78% Les Misérables (2012) - Rated 17 Jun 2013
75 53% Django Unchained (2012) - Rated 17 Jun 2013
85 78% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 17 Jun 2013
90 90% There Will Be Blood (2007) - Rated 17 Jun 2013
90 90% District 9 (2009) - Rated 17 Jun 2013