Avrilea

avrilea
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2020
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 90% Young Royals (2021) - Rated 14 Nov 2022
10 90% I Care a Lot (2021) - Rated 04 Oct 2022
57% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 01 Oct 2022
14% Do Revenge (2022) - Rated 28 Sep 2022
10 90% In Secret (2014) - Rated 28 Sep 2022
57% Disobedience (2017) - Rated 27 Sep 2022
57% Spree (2020) - Rated 10 Sep 2022
10 90% Heartstopper (2022) - Rated 10 Sep 2022
57% Sex Education (2019) - Rated 10 Sep 2022
57% I, Tonya (2017) - Rated 10 Sep 2022