aykent

aykent
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2013
Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings

90 69% The Terminator (1984) - Rated 13 Sep 2013
75 20% Public Enemies (2009) - Rated 13 Sep 2013
65 4% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 13 Sep 2013
75 20% Home Alone (1990) - Rated 13 Sep 2013
90 69% The Butterfly Effect (2004) - Rated 13 Sep 2013
85 51% Barda (2007) - Rated 13 Sep 2013
50 2% American Pie (1999) - Rated 13 Sep 2013
85 51% Vizontele (2001) - Rated 13 Sep 2013
80 34% The Truman Show (1998) - Rated 13 Sep 2013
90 69% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Sep 2013