aymalik

aymalik
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 10% The Bonfire of the Vanities (1990) - Rated 06 Jan 2013
20 3% The Blind Side (2009) - Rated 06 Jan 2013
40 14% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 06 Jan 2013
75 45% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 06 Jan 2013
80 60% Lincoln (2012) - Rated 06 Jan 2013
95 89% The Straight Story (1999) - Rated 06 Jan 2013
22 7% Because of Winn-Dixie (2005) - Rated 06 Jan 2013
70 34% Dr. Dolittle (1998) - Rated 06 Jan 2013
76 54% Zathura (2005) - Rated 06 Jan 2013
90 79% Jurassic Park (1993) - Rated 06 Jan 2013