azin faeghi

azin_faeghi
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2014
Location: tabriz, Iran

more Recent Ratings

Check out azin faeghi's...

95 56% A Short Film About Love (1988) - Rated 11 Oct 2014
95 56% Solaris (1972) - Rated 11 Oct 2014
90 22% Taxi Driver (1976) - Rated 11 Oct 2014
95 56% Three Colors: White (1994) - Rated 11 Oct 2014
100 88% Three Colors: Red (1994) - Rated 11 Oct 2014
90 22% Rear Window (1954) - Rated 11 Oct 2014
95 56% Pulp Fiction (1994) - Rated 11 Oct 2014
95 56% The Pianist (2002) - Rated 11 Oct 2014
95 56% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 11 Oct 2014
95 56% Nostalghia (1983) - Rated 11 Oct 2014