ba$kan
Recent Ratings
Check out ba$kan's...
90 77% | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 09 Mar 2015 |
100 99% | Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 05 Mar 2015 |
92 88% | Issiz adam (2008) - Rated 05 Mar 2015 |
60 8% | Stone (2010) - Rated 05 Mar 2015 |
85 46% | Rocky II (1979) - Rated 05 Mar 2015 |
85 46% | Rocky IV (1985) - Rated 05 Mar 2015 |
95 91% | 3 Idiots (2009) - Rated 05 Mar 2015 |
90 77% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 05 Mar 2015 |
88 57% | Sherlock Holmes (2009) - Rated 05 Mar 2015 |
75 22% | Günesi gördüm (2009) - Rated 05 Mar 2015 |