basaksug

Bio: cinema student
Recent Ratings
Check out basaksug's...
95 85% | Goodfellas (1990) - May 15, 2021 |
90 62% | Sound of Metal (2020) - May 15, 2021 |
80 17% | Baskın (2013) - Jul 22, 2019 |
75 6% | Housewife (2017) - Jul 22, 2019 |
90 62% | Hereditary (2018) - Jul 22, 2019 |
85 36% | Shutter Island (2010) - Jul 22, 2019 |
85 36% | Arrival (2016) - Jul 22, 2019 |
85 36% | Blade Runner 2049 (2017) - Jul 22, 2019 |
95 85% | Blade Runner (1982) - Jul 22, 2019 |
90 62% | Se7en (1995) - Jul 22, 2019 |