base

base
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2024
Location: Belgium

more Recent Ratings

95 94% Mid90s (2018) - Rated 12 Jan 2024
83 59% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 12 Jan 2024
81 52% WALL·E (2008) - Rated 12 Jan 2024
84 62% Short Term 12 (2013) - Rated 12 Jan 2024
93 91% Marriage Story (2019) - Rated 12 Jan 2024
79 41% Se7en (1995) - Rated 12 Jan 2024
76 27% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 12 Jan 2024
91 86% Children of Men (2006) - Rated 12 Jan 2024
88 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Jan 2024
91 86% Captain Fantastic (2016) - Rated 12 Jan 2024