berkayozturk

berkayozturk
Movie Buff - 348 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2020
Location: Turkey

more Recent Ratings

70 32% Brighton 4th (2021) - Rated 28 Feb 2024
70 32% Red Rooms (2023) - Rated 28 Feb 2024
75 51% Roter Himmel (2023) - Rated 28 Feb 2024
85 91% Poor Things (2023) - Rated 28 Feb 2024
55 8% All of Us Strangers (2023) - Rated 28 Feb 2024
75 51% The Teachers' Lounge (2023) - Rated 28 Feb 2024
75 51% Fallen Leaves (2023) - Rated 28 Feb 2024
80 75% Monster (2023) - Rated 28 Feb 2024
75 51% Saint Maud (2020) - Rated 28 Feb 2024
80 75% Takva (2006) - Rated 28 Feb 2024