bgefre
Recent Ratings
Check out bgefre's...
70 51% | X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 27 Jul 2014 |
80 86% | Iron Man 2 (2010) - Rated 27 Jul 2014 |
60 23% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 27 Jul 2014 |
55 17% | I Am Legend (2007) - Rated 27 Jul 2014 |
40 7% | The Blair Witch Project (1999) - Rated 27 Jul 2014 |
80 86% | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 27 Jul 2014 |
65 33% | Red Dragon (2002) - Rated 27 Jul 2014 |
70 51% | The Magnificent Seven (1960) - Rated 27 Jul 2014 |
55 17% | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 27 Jul 2014 |
65 33% | Being John Malkovich (1999) - Rated 27 Jul 2014 |