bingefilm
Bio: I love movies, obviously.
Recent Ratings
Check out bingefilm's...
83 62% | True Grit (2010) - Rated 16 Feb 2019 |
87 82% | Magnolia (1999) - Rated 16 Feb 2019 |
88 86% | Blindspotting (2018) - Rated 16 Feb 2019 |
92 94% | American Beauty (1999) - Rated 16 Feb 2019 |
89 90% | 25th Hour (2002) - Rated 16 Feb 2019 |
85 74% | Se7en (1995) - Rated 16 Feb 2019 |
69 10% | Das Boot (1981) - Rated 16 Feb 2019 |
75 14% | A Fistful of Dollars (1964) - Rated 16 Feb 2019 |
80 38% | Princess Mononoke (1997) - Rated 16 Feb 2019 |
85 74% | Lost in Translation (2003) - Rated 16 Feb 2019 |