biran

biran
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: Israel

more Recent Ratings

90 62% Nightcrawler (2014) - Rated 12 Jan 2015
82 18% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 12 Jan 2015
82 18% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 29 Sep 2014
86 33% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 19 Sep 2014
99 91% The Prestige (2006) - Rated 19 Sep 2014
89 52% 127 Hours (2010) - Rated 19 Sep 2014
87 39% The Thing (1982) - Rated 19 Sep 2014
88 46% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 18 Sep 2014
92 73% Iron Man 3 (2013) - Rated 18 Sep 2014
70 2% Public Enemies (2009) - Rated 18 Sep 2014