bugglec

bugglec
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2011
Location: Maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 74% Ghostbusters II (1989) - Rated 17 Oct 2011
84 83% The Social Network (2010) - Rated 17 Oct 2011
88 97% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 17 Oct 2011
65 16% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 17 Oct 2011
70 28% Blade: Trinity (2004) - Rated 17 Oct 2011
70 28% Minority Report (2002) - Rated 17 Oct 2011
80 65% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 17 Oct 2011
85 91% American Gangster (2007) - Rated 17 Oct 2011
56 13% Down to Earth (2001) - Rated 17 Oct 2011
79 60% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 17 Oct 2011