cagatay

Recent Ratings
Check out cagatay's...
87 63% | Blue Valentine (2010) - Dec 31, 2019 |
80 38% | The Nice Guys (2016) - Dec 31, 2019 |
88 67% | Whiplash (2014) - Dec 31, 2019 |
50 21% | Quantum of Solace (2008) - Dec 31, 2019 |
81 43% | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Dec 31, 2019 |
85 56% | Skyfall (2012) - Dec 31, 2019 |
40 17% | Spectre (2015) - Dec 31, 2019 |
86 61% | Casino Royale (2006) - Dec 31, 2019 |
30 12% | Bird Box (2018) - Dec 31, 2019 |
5 6% | Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Dec 31, 2019 |