CansuG

cansug
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2019

more Recent Ratings

80 81% Uncut Gems (2019) - Rated 17 Feb 2020
80 81% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 17 Feb 2020
85 93% Gone Girl (2014) - Rated 17 Feb 2020
80 81% Se7en (1995) - Rated 17 Dec 2019
85 93% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Dec 2019
79 70% The Pianist (2002) - Rated 17 Dec 2019
70 17% Love Actually (2003) - Rated 17 Dec 2019
77 55% K-PAX (2001) - Rated 17 Dec 2019
80 81% Corpse Bride (2005) - Rated 17 Dec 2019
80 81% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 17 Dec 2019