Chandu
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2023
Location: Kurunegala , North western province , Sri Lanka
Recent Ratings
Check out Chandu's...
90 68% | Oldboy (2003) - Rated 24 Sep 2023 |
100 95% | Knives Out (2019) - Rated 24 Sep 2023 |
60 9% | The Fast and the Furious (2001) - Rated 24 Sep 2023 |
60 9% | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Rated 24 Sep 2023 |
95 86% | True Detective (2014) - Rated 24 Sep 2023 |
90 68% | Euphoria (2019) - Rated 24 Sep 2023 |
70 22% | Eurotrip (2004) - Rated 24 Sep 2023 |
80 36% | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 24 Sep 2023 |
90 68% | Dazed and Confused (1993) - Rated 24 Sep 2023 |
85 50% | Mr. Peabody & Sherman (2014) - Rated 24 Sep 2023 |