chiefbrody33

chiefbrody33
Film Freak - 544 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 67% Homeland (2011) - Rated 09 Jan 2017
10 2% Black Swan (2010) - Rated 09 Jan 2017
91 67% Proof of Life (2000) - Rated 05 Jan 2017
88 44% Cliffhanger (1993) - Rated 05 Jan 2017
92 75% A Most Wanted Man (2014) - Rated 05 Jan 2017
92 75% The Thomas Crown Affair (1999) - Rated 05 Jan 2017
89 50% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 05 Jan 2017
94 86% Frost/Nixon (2008) - Rated 05 Jan 2017
91 67% End of Watch (2012) - Rated 05 Jan 2017
91 67% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 05 Jan 2017