christi_e

christie
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2013
Location: Brasília, Brazil

more Recent Ratings

Check out christi_e's...

92 96% Cape Fear (1991) - Rated 12 Dec 2013
80 57% Pink Floyd: Live at Pompeii (1972) - Rated 12 Dec 2013
75 26% Schindler's List (1993) - Rated 12 Dec 2013
80 57% 50 First Dates (2004) - Rated 12 Dec 2013
20 3% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 12 Dec 2013
80 57% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 12 Dec 2013
75 26% Volver (2006) - Rated 12 Dec 2013
67 11% Children of Men (2006) - Rated 12 Dec 2013
88 88% Being There (1979) - Rated 12 Dec 2013
80 57% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 12 Dec 2013