Cihat75
Bio: Only movie!
Recent Ratings
Check out Cihat75's...
50 2% | Killing Season (2013) - Rated 23 Feb 2014 |
70 11% | Halo 4: Forward Unto Dawn (2012) - Rated 23 Feb 2014 |
80 40% | Face/Off (1997) - Rated 23 Feb 2014 |
80 40% | Katyn (2007) - Rated 14 Feb 2014 |
80 40% | The Avengers (2012) - Rated 14 Feb 2014 |
50 2% | Conan the Barbarian (2011) - Rated 14 Feb 2014 |
70 11% | Taken 2 (2012) - Rated 14 Feb 2014 |
80 40% | Taken (2008) - Rated 14 Feb 2014 |
85 63% | The Grey (2012) - Rated 14 Feb 2014 |
80 40% | Unknown (2011) - Rated 14 Feb 2014 |