Clay2112

clay2112
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 18 May 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Clay2112's...

85 17% Ghostbusters (1984) - Rated 18 May 2017
94 70% Giant (1956) - Rated 18 May 2017
88 23% Gangs of New York (2002) - Rated 18 May 2017
89 29% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 18 May 2017
91 43% Dances with Wolves (1990) - Rated 18 May 2017
89 29% Bridge of Spies (2015) - Rated 18 May 2017
85 17% Bridesmaids (2011) - Rated 18 May 2017
89 29% The Breakfast Club (1985) - Rated 18 May 2017
90 37% The Aviator (2004) - Rated 18 May 2017
80 9% American Hustle (2013) - Rated 18 May 2017