ctaylor

Movie Buff - 287 Film Ratings
Member Since: Apr 23, 2018
Check out ctaylor's...
60 50% | Joe Versus the Volcano (1990) - Apr 23, 2018 |
80 91% | The Hunt for Red October (1990) - Apr 23, 2018 |
50 29% | Hard to Kill (1990) - Apr 23, 2018 |
80 91% | Goodfellas (1990) - Apr 23, 2018 |
60 50% | The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 23, 2018 |
70 75% | Uncle Buck (1989) - Apr 23, 2018 |
70 75% | UHF (1989) - Apr 23, 2018 |
30 6% | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Apr 23, 2018 |
60 50% | Major League (1989) - Apr 23, 2018 |
50 29% | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Apr 23, 2018 |