Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
daddywarbuck

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Oct 11, 2018

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out daddywarbuck's...
100 92% Chicken With Plums (2011) - Oct 13, 2018
100 92% Who Said Chicken? (1900) - Oct 13, 2018
100 92% Pig-Chicken Suicide (1981) - Oct 13, 2018
100 92% Chicken Little (2005) - Oct 13, 2018
100 92% Chicken Run (2000) - Oct 13, 2018
100 92% The Cat in the Hat (2003) - Oct 13, 2018
95 58% A Beautiful Mind (2001) - Oct 13, 2018
85 37% The Lion King (1994) - Oct 11, 2018
98 67% Desert Flower (2009) - Oct 11, 2018
99 77% Lion (2016) - Oct 11, 2018