DanCook
Recent Ratings
Check out DanCook's...
84 60% | End of Watch (2012) - Rated 09 Sep 2013 |
89 84% | L.A. Confidential (1997) - Rated 09 Sep 2013 |
90 90% | American Graffiti (1973) - Rated 09 Sep 2013 |
85 68% | Spartacus (1960) - Rated 09 Sep 2013 |
88 81% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 09 Sep 2013 |
90 90% | Badlands (1973) - Rated 09 Sep 2013 |
87 78% | The Tree of Life (2011) - Rated 09 Sep 2013 |
88 81% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 09 Sep 2013 |
85 68% | Shotgun Stories (2008) - Rated 03 Sep 2013 |
85 68% | Take Shelter (2011) - Rated 03 Sep 2013 |