DaNinja
Recent Ratings
Check out DaNinja's...
0 2% | Fast X (2023) - Rated 14 Oct 2023 |
64 37% | Moana (2016) - Rated 14 Oct 2023 |
79 54% | Sonic the Hedgehog 2 (2022) - Rated 14 Oct 2023 |
81 63% | Sonic the Hedgehog (2020) - Rated 14 Oct 2023 |
60 32% | How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019) - Rated 14 Oct 2023 |
85 72% | Ready Player One (2018) - Rated 14 Oct 2023 |
77 51% | We Can Be Heroes (2020) - Rated 14 Oct 2023 |
67 43% | The Angry Birds Movie 2 (2019) - Rated 14 Oct 2023 |
58 29% | The Angry Birds Movie (2016) - Rated 14 Oct 2023 |
65 40% | The Secret Life of Pets (2016) - Rated 14 Oct 2023 |