davidtaiwan
Recent Ratings
Check out davidtaiwan's...
82 28% | Keeping the Faith (2000) - Rated 09 Feb 2014 |
85 57% | The Birds (1963) - Rated 09 Feb 2014 |
68 9% | Pearl Harbor (2001) - Rated 09 Feb 2014 |
83 35% | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 09 Feb 2014 |
72 11% | Face/Off (1997) - Rated 09 Feb 2014 |
87 72% | Magnolia (1999) - Rated 09 Feb 2014 |
86 66% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 09 Feb 2014 |
83 35% | The Bucket List (2007) - Rated 09 Feb 2014 |
82 28% | Indecent Proposal (1993) - Rated 09 Feb 2014 |
88 78% | The Game (1997) - Rated 09 Feb 2014 |