dcal4990

dcal4990
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 10% Gosford Park (2001) - Rated 25 Dec 2009
10 2% Elephant (2003) - Rated 24 Dec 2009
20 10% Heathers (1989) - Rated 24 Dec 2009
50 28% Vagabond (1985) - Rated 23 Dec 2009
30 18% The Ice Storm (1997) - Rated 23 Dec 2009
40 23% Avatar (2009) - Rated 23 Dec 2009
100 65% The Hangover (2009) - Rated 21 Dec 2009
100 65% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Dec 2009
100 65% Road to Perdition (2002) - Rated 21 Dec 2009
100 65% American Beauty (1999) - Rated 21 Dec 2009