decayoflife

decayoflife
Film Freak - 627 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out decayoflife's...

92 95% Psycho Goreman (2020) - Rated 16 Mar 2022
95 98% Malignant (2021) - Rated 02 Mar 2022
90 89% Euphoria (2019) - Rated 01 Mar 2022
90 89% WALL·E (2008) - Rated 28 Feb 2022
82 48% Sing 2 (2021) - Rated 28 Feb 2022
87 82% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 28 Feb 2022
86 80% Gone Girl (2014) - Rated 28 Feb 2022
93 96% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 28 Feb 2022
85 65% A Scanner Darkly (2006) - Rated 28 Feb 2022
92 95% Zola (2021) - Rated 28 Feb 2022