deyimyerinde

deyimyerinde
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2014
Location: istanbul, Turkey
Bio: http://deyimyerinde.tumblr.com/

more Recent Ratings

Check out deyimyerinde's...

90 62% Synecdoche, New York (2008) - Rated 02 Feb 2017
90 62% Ratatouille (2007) - Rated 02 Feb 2017
90 62% No Country for Old Men (2007) - Rated 02 Feb 2017
50 0% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 02 Feb 2017
89 44% Room (2015) - Rated 02 Feb 2017
92 90% A Man Escaped (1956) - Rated 02 Feb 2017
88 33% Beasts of No Nation (2015) - Rated 02 Feb 2017
85 22% Blue Ruin (2014) - Rated 02 Feb 2017
92 90% The Lobster (2015) - Rated 02 Feb 2017
90 62% The Brand New Testament (2015) - Rated 02 Feb 2017