DirtyShirts

dirtyshirts
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: USA
Bio: I am NOT a robot.

more Recent Ratings

Check out DirtyShirts's...

70 42% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Feb 2016
72 50% V for Vendetta (2006) - Rated 01 Feb 2016
80 74% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 01 Feb 2016
82 83% The Fifth Element (1997) - Rated 01 Feb 2016
65 29% The Prophecy (1995) - Rated 01 Feb 2016
80 74% Alien (1979) - Rated 01 Feb 2016
80 74% The Boondock Saints (1999) - Rated 01 Feb 2016
20 5% Twilight (2008) - Rated 01 Feb 2016
72 50% The Animatrix (2003) - Rated 01 Feb 2016
57 23% Star Trek (2009) - Rated 01 Feb 2016