docpop
Bio: I like space, the future, great ideas, beautiful women and films.
Recent Ratings
Check out docpop's...
87 32% | The 33 (2015) - Rated 28 Dec 2016 |
88 39% | Dredd (2012) - Rated 28 Dec 2016 |
88 39% | 300 (2007) - Rated 03 Dec 2016 |
91 81% | Wonders of the Solar System (2010) - Rated 25 Nov 2016 |
84 20% | Elysium (2013) - Rated 25 Nov 2016 |
82 14% | The Santa Clause (1994) - Rated 25 Nov 2016 |
91 81% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 25 Nov 2016 |
91 81% | Eyes Wide Shut (1999) - Rated 25 Nov 2016 |
89 46% | Gosford Park (2001) - Rated 25 Nov 2016 |
90 60% | Das Boot (1981) - Rated 25 Nov 2016 |